Yeni bilgisayara eski bilgisayardaki Steam oyunlarını aktarmak

Anilboss

Centipat
Selam arkadaşlar yeni PC topladım eski bilgisayarımdan CS GO ve PUBG nasıl alabilirim? İnternet hızım 1.7 MB ile indirdiği için bir oyun 4 saatte iniyor malum dalgalanmalar da var detaylı anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'tan bunu beklemezdim işte bu konuda cidden kimse bir şey bilmiyormuş 😂😂 Steam kütüphaneye girince oyuna sağ tıklayıp özelliklerden oyunu yedekle tıklıyorsun oyunu yedekleyince o yedeği USB'ye atıyorsun sonra diğer PC'de oyun yüklerken Steam'e girip yedekten oyun yükleyi seçiyorsun. USB'den yedeği seçiyorsun bu kadar.

La Technopat'tan bunu beklemezdim işte bu konuda cidden kimse bir şey bilmiyormuş 😂😂 Steam kütüphaneye girince oyuna sağ tıklayıp özelliklerden oyunu yedekleye tıklıyorsun oyunu yedekleyince o yedeği USB'ye atıyorsun sonra diğer PC'de oyun yüklerken Steam'e girip yedekten oyun yükleyi seçiyorsun USB'den yedeği seçiyorsun bu kadar.
Bilip bilmemekle alakasi yok bunun teknoloji yerinde durmuyor her şey mantik pratik teknolojiyi takip etmezsen geride kalirsin.

Steam ne ise yarar?
Bilgisayarimda oyun hardiskimde 50'den fazla oyun var ben bunlari indirirken ve kurarken kimseden yardim almadim hatta kurulu oyunlarin hepsini PC'den koplalayip tanidigima verdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı