Yeni bilgisayara eski HDD takmak sorun yaratır mı?

TheStig1

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 8 yıllık laptopumdaki HDD'yi yeni aldığım laptopuma takmak istiyorum herhangi bir sorun yaratır mı? Kendi laptopumda SSD var Windows kurulu çıkardığım HDD Windows kurulu takıp çalıştırdığım zaman bir problem olur mu? Takacağım HDD'yi D sürücü olarak kullanmak istiyorum bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Yaklaşık 8 yıllık laptopumdaki HDD'yi yeni aldığım laptopuma takmak istiyorum herhangi bir sorun yaratır mı? Kendi laptopumda SSD var Windows kurulu çıkardığım HDD Windows kurulu takıp çalıştırdığım zaman bir problem olur mu? Takacağım HDD'yi D sürücü olarak kullanmak istiyorum bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Sorun olmaz kullanabilirsiniz, taktıktan sonra HD Tune Pro ile bad sector testi yapınız.

8 yıllık laptopunuzdaki HDD muhtemelen 5400RPM'dir. Eğer depolama olarak kullanacaksanız belki fazla sorun yaşamazsınız ama işin içine işletim sistemi ve/veya oyun girecekse sıkıntı yaşayabilirsiniz. (Dosya transfer hızı açısından)

Dipnot: Eğer uyum açısından sorduysanız sorun yaşamazsınız.

Kullanabilirsiniz hocam. Depolama olarak iş görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı