Yeni bilgisayarci Simulator oyunu

ggxx.png

hhhh.png

Mizahşör Simulator.

Gerçekten onlar her ortamda var ya Zula oynamıyorum dedim bir de Zula'ya kötü oyun ya dedim demez olaydım fetöcü sanıyorlar beni. Allah ıslah etsin :D

Bizim bir ekip var bazıları okuldan arkadaşlar bazıları eski okuldan onlarla CS:GO Call of Duty gibi oyunlar giriyoruz. Bizim okuldada Zula oynayan grup var beni ve bizim ekibi Zula'ya davet ettiler hayır o oyunu oynamıyorum dedim bir de P2W O oyun dedim kötü dedim bana da fetöci diyorlar sinirden gülüyorum artık. Vatan haini falan çerez beni okulda yerin dibine sokmaya çalışıyorlar.

Oyunun ön değerlendirmesini şimdiden yapayım:
1.jpg

1. Menü paint'den yapılmış. Gelişmesi gerekiyor.

4.png

2. Arkada İstanbul'a açılan kapının açılış efekti ve görsel efetki gelişmesi gerekiyor.

2.png

3. Bu fotoğraftan anlaşılacağı gibi ufak bir gölgelendirme sorunu var.

3.png

4. "Çık" butonu çok kötü durmuş. Onun yerine biraz daha uğraşıp "Windows" tuşuna bastığımızda çıkabilirdi. Çok kötü ve çok yer kaplıyor.

5.png

5. Oyunun steam tanıtım videosunda bile optimizasyon ve kasma sorunları dikkat çekiyor.

Oyun uygun bir fiyattan çıkarsa satın alıp ayrı bir konu açarak eksilerini ve artılarını yazarım. Şuan için ön izleme yaptım.

...
4. "Çık" butonu çok kötü durmuş. Onun yerine biraz daha uğraşıp "Windows" tuşuna bastığımızda çıkabilirdi. Çok kötü ve çok yer kaplıyor.

Eki Görüntüle 1092299...
Adam oyunu yaparken ekran görüntüsü almış (arkada Unreal Engine vs. açık) en azından hiç bir program açık değilken ve masaüstü boş bir şekilde yeni bir bilgisayar gibi fotoğraf alsaymış.
3.png

(Geliştirici Ekip) Arkadaşlar öncelikle hepinize yaptığınız eleştiri ve yorumlardan dolayı teşekkür ediyoruz. O zamanlar daha çocuktuk ve tecrübemiz yoktu bu ve ek sebeplerden dolayı oyunumuzu iptal etmiştik. Fakat şu an TÜBİTAK gibi yarışmalara ödüllü projeler geliştirerek tecrübe ve bilgi kazandık. Oyunumuzu baştan ve daha güzel geliştirmek istiyoruz ancak Steam oyuna olan erişimimizi engellemiş durumda daha doğrusu sayfayı yönetebilsek bile yayınlayamıyoruz ve dağıtmak için key alamıyoruz. Şu anda steam ile iletişim halindeyiz oyun sayfasını kurtarabilirsek daha tecrübeli ve bilgili bu halimizle yaptığınız eleştirileri dikkate alarak daha güzel bir şekilde oyunu çıkaracağız. Eğer steam erişimimizi geri verir ve oyunu çıkarırsak burada eleştiri yapan bazı kişilere bedava key dağıtmak isteriz şimdiden yeni yapacağımız oyuna olan eleştirileriniz için teşekkür ederiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı