Yeni bilgisayarda hoparlör bağlanmıyor

Muharrem09

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Yeni PC topladım. Bilgisayar açıldığından beri ses simgesinde çarpı işareti var. Kulaklık ve hoparlör taktım olmuyor. Ne yapmam gerek?
Ek; anakart kutusundan böyle bir şey çıktı. Nereye takılacağını bilmiyorum,

Dosya Ekleri

• 02224768-3D5A-43EB-AA54-2C266578DB20.jpeg
    02224768-3D5A-43EB-AA54-2C266578DB20.jpeg
    165 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu anakartın bir yerine takılıyor bilgisayar açılırken dııt sesi çıkaran bir şey ve bilgisayarda sorun varsa o sorunu ses çıkararak haber veren bir hoparlör anakartın sağ alt köşesinde ki pinlerden birine takılması gerekir.

Arkadaşlar merhabalar. Yeni PC topladım. Bilgisayar açıldığından beri ses simgesinde çarpı işareti var. Kulaklık ve hoparlör taktım olmuyor. Ne yapmam gerek?
Ek; anakart kutusundan böyle bir şey çıktı. Nereye takılacağını bilmiyorum,

Anakartınızın web sitesinden Realtek Audio driverlarını indirip kurun. Sorununuz donanımda bir arıza yoksa düzelecektir.

Hocam bu anakartın bir yerine takılıyor bilgisayar açılırken dııt sesi çıkaran bir şey ve bilgisayarda sorun varsa o sorunu ses çıkararak haber veren bir hoparlör anakartın sağ alt köşesinde ki pinlerden birine takılması gerekir.
Hocam anakartta speaker girişini buldum. O aparatın yuvarlak tarafı bir yere takılacak mı? Yoksa speaker yazan yeri mü takacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı