Yeni bir dünya sistemi mi başlayacak?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba dostlar. Benim düşüncem 10 yıl içerisinde insanları fakir bırakacak kadar her şeyi yapıp dünyada kripto para sistemine geçileceğine inanıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu kriptolar hakkında? İleride para diye bir şey kalmayıp herkesin kriptoya geçmesi mümkün mü? Bu kripto paraları kullanmayı öğrenebileceğiz mi?

Son düzenleme:
Merhaba dostlar. Benim düşüncem 10 yıl içerisinde insanları fakir bırakacak kadar her şeyi yapıp dünyada kripto para sistemine geçileceğine inanıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu kriptolar hakkında? İleride para diye bir şey kalmayıp herkesin kriptoya geçmesi mümkün mü?
Hayat sürprizlerle dolu.

Merhaba dostlar. Benim düşüncem 10 yıl içerisinde insanları fakir bırakacak kadar her şeyi yapıp dünyada kripto para sistemine geçileceğine inanıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu kriptolar hakkında? İleride para diye bir şey kalmayıp herkesin kriptoya geçmesi mümkün mü?
Nasipte varsa

İnancın konusunda bir şey diyemem de zaten son planlaması 55-60 yıl önce yapılmış şimdiki ekonomik sistemin çağın gereklerini karşılayamadığı ve giderek çöktüğü 2008 yılından beri ortada. Yeni bir sisteme geçilecektir de ne zaman olacağını ya da ne şekilde olacağını öngörmek pek kolay değil. Dua edelim o sistem geçişi bizim yaşam süremiz içinde olmasın, çok sancılı olacak azınlıktaki aşırı zengin kişiler hariç herkes için.

Kripto paraların yayılacağını düşünmüyorum. Bence yeni dünya düzeninden kasıtları tek cinsiyet tek devlet falan değil. Bence kastettikleri Amerika-İngiltere ikilisine tüm ülkelerin biat etmesi. Biat etmeyen ülkelerinde haritadan silinmesi.

İnancın konusunda bir şey diyemem de zaten son planlaması 55-60 yıl önce yapılmış şimdiki ekonomik sistemin çağın gereklerini karşılayamadığı ve giderek çöktüğü 2008 yılından beri ortada. Yeni bir sisteme geçilecektir de ne zaman olacağını ya da ne şekilde olacağını öngörmek pek kolay değil. Dua edelim o sistem geçişi bizim yaşam süremiz içinde olmasın, çok sancılı olacak azınlıktaki aşırı zengin kişiler hariç herkes için.
Umarım normal para ile devam eder hayat. Kripto olursa dediğin gibi ayvayı yeriz.

Kripto olursa dediğin gibi ayvayı yeriz.
Kripto değer birimlerinin gelecekte olacağı konumu yorumlayacak kadar ekonomi bilgim ya da öngörüm yok. Sadece şimdiki ekonomik sistemin aslında giderek ödenmesi imkansız hale gelecek borçlanma üzerine kurulu olduğunu ve çöktüğünü biliyorum. Azınlıktaki sistem tarafında olan kişiler hariç herkesin kaybettiği ekonomik model yürütülüyor şu anda, aslında para çıkış kaynaklarının neresi olduğunu bilince sistemin ponziden pek farklı olmadığını görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı