Yeni bir Ekran Kartı ne zaman alınmalı ?

Teknoloji ilerlesin ama şu oyun firmaları coşmasın. Millet nasılsa alıp deyip de fazla sistem gereksinimleri istemese iyi olacak. Aksi takdirde PC değiştirme tarihleri kısalacak. (3 yıl gibi tarihlere düşebilir.) :(

Aynen öyle outlast , hepinizin fikrinine saygı duyuyorum. Hepinize teşekkür ederim. Ama şunu hatırlatmak isterim Türkiye'de Evgada fazla tercih edilmiyor çünkü tanınmıyor Zotac'de onun gibi ben ikisinide çok beğeniyorum.

Aynen öyle outlast , hepinizin fikrinine saygı duyuyorum. Hepinize teşekkür ederim. Ama şunu hatırlatmak isterim Türkiye'de Evgada fazla tercih edilmiyor çünkü tanınmıyor Zotac'de onun gibi ben ikisinide çok beğeniyorum.
Evga aksine tanınıyor fakat fiyatları diğer firmalara göre daha pahalı. Onun için pek tercih edilmiyor. Yoksa tercihlerin en başında gelir. Gerek kalitesi gerek soğutma çözümleriyle bana göre en tepe firmadır.

Kesinlikle katılıyorum. Ama evga Türkiye'de yeni yeni tanınmaya başladı 1 yıl öncesine kadar çok az ama çok az tanınıyordu. Zotac'de fermormanslıdır ama fazla tercih edilmiyor ve tanınmıyor.

Aslında aceleniz yok ise eylülde gtx 800 serisi ve maxwell mimarisinin yeni kartları sergilenecektir. Yani kısaca acelen yok ise bu ayın sonuna kadar yeni nesil ekran kartları satışa sunulacaktır. Yeni ekran kartlarını beklemeni öneririm.

Şu an ki hizla parasi olan 2 ayda bir bile alabilir, ama oyunlardan beklentilerinize göre fiyat/performans odakli bir kart oluşturabilirsiniz kafanizda :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı