Yeni bir mac almak istiyorum ama emin değilim

erenisbilir

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2.5 GHz Mac mini
Özellikler
  • 2.5 GHz çift çekirdekli Intel Core i5
  • 4 GB bellek
  • 500 GB sabit sürücü1
  • Intel HD Graphics 4000
  • OS X Mavericks
  • Gönderim:
    Stokta
  • Ücretsiz Teslim
  • 1.599,00 TL
Ben yukardaki mac miniyi alcam ama nereden alacağımı bulamadım (güvenli bir yer). Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple'ın kendi sitesinden alman veya İstanbulda ki Apple Store'da varsa bakmanı tavsiye ederim

Yorumun için teşekkür ederim . Kredi kartı kullanmyorum apple'in kendi sitesinde kredi kartsız ödeme göremedim.
İstanbuldada oturmuyorum.(3-4 ay önce) Arkadaşım kargo ile almıştı ipad (aynı yer) ama kargoda gelirken çizikler vardı öyle bir sorun kaldı mı ?

Yorumun için teşekkür ederim . Kredi kartı kullanmyorum apple'in kendi sitesinde kredi kartsız ödeme göremedim.
İstanbuldada oturmuyorum.(3-4 ay önce) Arkadaşım kargo ile almıştı ipad (aynı yer) ama kargoda gelirken çizikler vardı öyle bir sorun kaldımı ?
Kargoda gelirken çizikler varsa keşke geri yollasaymış. Benimde pek bilgim yok açıkçası ama sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Kargoda gelirken çizikler varsa keşke geri yollasaymış. Benimde pek bilgim yok açıkçası ama sıkıntı çıkacağını sanmıyorum
Teşekkür ederim .
Peki başka elinde olan veya kapıda ödeme olan bir site öneren var mı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı