Yeni bir Xbox sunumu daha!

EneSolaire

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
16 GB Ram,GTX 970 4 GB Ekran Kartı,Amd Ryzen 5 İşlemci,500 GB Ssd...
Bir kere daha Xbox sunumu yapacaklarmış. Sizce Elden Ring DLC veya oyuncuları heyecanlandıracak bir şeyler gösterirler mi? Bir önceki sunumlarında Final Fantasy göstermişlerdi sonda ve hayal kırıklığına uğramıştım.

Adı Xbox Showcase Extended. Yanlış bilmiyorsam geçen ki sunumda gösterdikleri şeylerle ilgili daha fazla detay paylaşılacak bir sunum olacak. Zaten kimse bu sunum için canlı yayın da açmıyor. Boşa tekrar 2 saat vakit kaybetmeyin. Sunum sonrası gerçekten yeni bir şey gösterirlerse konusu açılır zaten.

Kusura bakmayın, Extended yazısını görmemişim. Boşu boşuna heyecanlanmışım, haberim yok. :D

Röportaj şeklinde olacak diye biliyorum. Yani yeni oyun tanıtmayacaklar herhalde. Sadece önceki sunum ile ilgili genişletilmiş bir bilgilendirici sunum olacak.
Şimdi araştırdım da röportajlar, bir kaç oyunla ilgili belki oynanış videosu veya yeni fragman ve ekstra yeni oyun gösterilmesi bekleniyor. Orijinal sunum 1 saatti, bunun ise 1,5 saat olması bekleniyor.

Kusura bakmayın, Extended yazısını görmemişim. Boşu boşuna heyecanlanmışım, haberim yok. :D
Yeni oyun gösterme ihtimalleri varmış fakat bu Elden Ring DLC gibi büyük bir şey olmaz. PlayStation Showcase gibi olur bu da. Bol bol yeni indie görürüz.

Şimdi araştırdım da röportajlar, bir kaç oyunla ilgili belki oynanış videosu veya yeni fragman ve ekstra yeni oyun gösterilmesi bekleniyor. Orijinal sunum 1 saatti, bunun ise 1,5 saat olması bekleniyor.
Bu seferde adam akıllı bir şey tanıtmazlarsa sövecem. Önceki sunumlarda o kadar oyunun sadece tanıtımını yaptılar. Oyunlar sanki kayboldu.

Yeni oyun gösterme ihtimalleri varmış fakat bu Elden Ring DLC gibi büyük bir şey olmaz. PlayStation Showcase gibi olur bu da. Bol bol yeni indie görürüz.
Anladım hocam, bilgilendirme için teşekkürler.

Bu seferde adam akıllı bir şey tanıtmazlarsa sövecem. Önceki sunumlarda o kadar oyunun sadece tanıtımını yaptılar. Oyunlar sanki kayboldu.
Zaten yapılmış sunumun genişletilmiş hali ve her yerde haberi yapılmamış bir sunum hocam bu. Dediğim gibi çok büyük bir şey olmayacaktır. Microsoft bile doğru düzgün bahsetmedi bu Extended sunumundan.

Zaten yapılmış sunumun genişletilmiş hali ve her yerde haberi yapılmamış bir sunum hocam bu. Dediğim gibi çok büyük bir şey olmayacaktır. Microsoft bile doğru düzgün bahsetmedi bu Extended sunumundan.
Hocam peki sunumlar peş peşe geliyor ya bu hafta, sizce bu extended sunumundan sonra hangisinde başlıkta da dediğim gibi heyecanlandırıcı duyurular olabilir?

Hocam peki sunumlar peş peşe geliyor ya bu hafta, sizce bu extended sunumundan sonra hangisinde başlıkta da dediğim gibi heyecanlandırıcı duyurular olabilir?
Şu noktadan sonra artık büyük firmaların sunumu kalmadı hocam. 3-4 sunum daha kaldı o da indie firmaların yapacağı sunumlar. Yani heyecanlandırıcı bir şey görmeli sunumları geçtik. Indie firmalar hariç bir Nintendo sunumu var fakat onun da ne zaman gerçekleşeceği belli değil.

Geri
Yukarı