Yeni Call of Duty oyunu nasıl olacak?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni Call of Duty oyunu nasıl olacak herhangi bir bilgisi olan var mı ben İngilizce olduğu için çok anlamıyorum. Mesela Warzone modu yine Modern Warfare gibi mi olacak yoksa Call of Duty Black Ops gibi mi olacak?

Arkadaşlar yeni Call of Duty oyunu nasıl olacak herhangi bir bilgisi olan var mı ben İngilizce olduğu için çok anlamıyorum. Mesela Warzone modu yine Modern Warfare gibi mi olacak yoksa Call of Duty Black Ops gibi mi olacak?
Yeni oyunun BR modu olacak mı ki?
Güncelleme: Olacakmış, ve sanırım BR modu da soğuk savaş dönemine göre yapılacakmış.

Ben MW Modern Warfare serisinden son oyun olarak daha güzel bir senaryo daha COD serisine yakışır bir hikaye ve karizma beklerdim. Tamam grafikler 10 numara, tamam oyun hikayesi uzun mu uzun ama yaşanmış bitmiş bir hikayenin en en en başına dönmek nedir abi ya. Eninde sonunda hikayenin gideceği yer belli. Ortasından sonuna doğru izleyip bitirdiğin filmin başını izlemek kadar zevksizdi bana göre. Daha başka bir boyut, daha başka bir hikaye, başka başka kahramanlar görmek ve onlarla bütünleşmek, benimsemek isterdim. Umarım devamı gelmez ve COD MW serisi biter.

Geri
Yukarı