Yeni Call Of Duty Yakında Duyurulabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Yeni Call Of Duty Yakında Duyurulabilir
Infinity Ward, Twitter hesabından ilginç bir görüntü paylaştı. 3 ayrı yapımcı şirket tarafından sırayla geliştirilen Call of Duty serisi, geçtiğimiz yıl Black Ops 4 ile büyük beğeni topladı. Treyarch’ın geliştirdiği Black Ops 4’ten sonra, bu yılın yeni oyununu geliştirme sırası Infinity Ward’a geldi. Infinity Ward, Modern Warfare serilerini, Ghost’u ve Infinite Warfare’i geliştirmişti. Son oyununu […]

Devamı: Yeni Call Of Duty Yakında Duyurulabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Letter to Murderous Santa 04012019121342.jpg

MW 2 oyunundaki Ghost bence hiçbir şekilde, hiçbir yerden çıkamaz artık. Zaten sonlanmış bir seri diye biliyorum. Dolaysıyla Modern Warfare topuna hiç girmiyorum.

Call of Duty Ghosts oyunun ise son bölümünden anlaşılacağı üzere ikinci bir oyun zaten bekliyorduk. Fakat 2013 yılından bu yana bekletmek ne kadar doğrudur, bilemem. Açıkçası son 2 yıldır aklıma bile gelmiyordu. Ben beğenmiştim ilk oyunu. Şayet çıkarsa CoD Ghosts 2 güzel olacaktır diye düşünüyorum. Öte yandan çocukluğumdan beri hep sevmişimdir Call of Duty oyunlarını. Çünkü oyunların hikayeleri gerçekten çok iyiydi ama sonra robotlar, görünmezlikler, uçmalar falan çıkınca kötüleşti. Keşke Modern Warfare ve Black Ops 1 mantığına yakın yapsalar. Çok fazla teknolojik olunca sevemiyorum. Kesin yeni oyunda da teknoloji bolca yer alacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı