Yeni çıkacak oyun önerisi

STARFIELD en çok beklediğim oyunların başında geliyor, çıkmasına da çok az kaldı. Bol bol hikaye barındıran bitmek bilmez bir içerik görmek istiyorsan beklemede kal derim.

S.T.A.L.K.E.R 2 (Umuyorum ki çıkacak)
Enis Kirazoğlu videosunda Gamescom'da oyunu oynadığını ancak oyunun hala daha tam bir oyun gibi durmadığını söylemişti. Yakın zamanda gelir mi bilmiyorum o yüzden, gelse bile çok eleştiri alacak gibi.

Lords of the fallen güzel gözüküyor hocam ekim ayında çıkış yapacak. Ön sipariş vermeyi düşündüğüm bir oyun ama karar veremedim halen.

STARFIELD en çok beklediğim oyunların başında geliyor, çıkmasına da çok az kaldı. Bol bol hikaye barındıran bitmek bilmez bir içerik görmek istiyorsan beklemede kal derim.

Enis Kirazoğlu videosunda Gamescom'da oyunu oynadığını ancak oyunun hala daha tam bir oyun gibi durmadığını söylemişti. Yakın zamanda gelir mi bilmiyorum o yüzden, gelse bile çok eleştiri alacak gibi.
Umarım düzgün ve bitmiş bir şekilde çıkar. Aşırı hevesliyim S.T.A.L.K.E.R 2 için ben :) Eğer yarım yamalak çıkarsa ciddi şekilde üzer beni 😁.

Yeni konular

Geri
Yukarı