Yeni çıkan ucuz iPad alınmaya değer mi?

yaagzrmkc

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
PUBG Mobile'i telefondan oynuyorum ve telefondan PUBG Mobile oynamak bana zor geliyor. Ablam ile para biriktirip alma düşüncesine girdik. 32 GB modelin bize yeteceğini düşündük. Oyun oynayacağımız için hatlı modeline bakmadık bile. 2500TL'ye alınır mı yoksa alınmaz mı? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Ben bir iPad kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim ki 32 GB çok yetersiz alırsanız 64 GB alın. Ayrıca sadece PUBG Mobile oynayacaksanız bilgisayar daha mantıklı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacağınız model hangi nesil yazarsanız daha iyi olur hocam

Ben bir iPad kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim ki 32 GB çok yetersiz alırsanız 64 GB alın. Ayrıca sadece PUBG Mobile oynayacaksanız bilgisayar daha mantıklı olur.

Mobile oyunu bilgisayardan oynamak bana saçma geliyor. İçine çok bir şey yüklemeyeceğim zaten olmazsa 64 GB'ye yükseltirim.

Alacağınız model hangi nesil yazarsanız daha iyi olur hocam

iPad 7 diyor.

PUBG Mobile'i telefondan oynuyorum ve telefondan PUBG Mobile oynamak bana zor geliyor. Ablam ile para biriktirip alma düşüncesine girdik. 32 GB modelin bize yeteceğini düşündük. Oyun oynayacağımız için hatlı modeline bakmadık bile. 2500TL'ye alınır mı yoksa alınmaz mı? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Kesinlikle alınır bence, harika bir cihaz bende yakın zamanda edineceğim. Depolama olarak 128 GB olan versiyonu almanı öneririm kesinlikle o bütçeye bu cihaz harika. Tab S6 Lite araştırmıştım zamanında o da güzel fakat Android işte 2 3 yıl kullan at.

Mobile oyunu bilgisayardan oynamak bana saçma geliyor. İçine çok bir şey yüklemeyeceğim zaten olmazsa 64 GB'ye yükseltirim.

Depolama yükseltemezsiniz iki model var 32 GB ve 128 GB.

iPad 7 diyor.

Kesinlikle alınır bence, harika bir cihaz bende yakın zamanda edineceğim. Depolama olarak 128 GB olan versiyonu almanı öneririm kesinlikle o bütçeye bu cihaz harika. Tab S6 Lite araştırmıştım zamanında o da güzel fakat Android işte 2 3 yıl kullan at.

Depolama yükseltemezsiniz iki model var 32 GB ve 128 GB.

Bence oyun için kullanacağım tablette 128 GB gereksiz ve pahalı olmazsa internetten hafıza kartı alacağım aralarında çok büyük fiyat farkı var.

mobile oyunu bilgisayardan oynamak bana saçma geliyor. İçine çok bişey yüklemeyeceğim zaten olmazsa 64gb ye yükseltirim.
Ben şuan İpad Air 2 32GB kullanıyorum. Sizin istediğiniz modelin 128GB modeli ile arasında 600TL fark var ama değer. İlerde keşke 128GB alsaydım diye pişman olursunuz.

Yeni nesil sonuçta ama performans olarak çok ta bir şey beklemeyin ciddi anlamda PUBG oynuyorsanız bir masaüstü sistem almanızda fayda var.

Masaüstü topladım az kaldı almamıza ama dediğim gibi 3-5 gün anca dayanabilirim diye düşünüyorum. PUBG Mobile oyuncuların telefondan güzel bir savaş oyunu oynaması için çıkarılmış bir oyun PC oyuncuları için Steam PUBG var zaten.

iPad cihazlara SIM kart takamazsınız.

Sim kart değil hafıza kartı.

Ben şu an iPad Air 2 32 GB kullanıyorum. Sizin istediğiniz modelin 128 GB modeli ile arasında 600TL fark var ama değer. İleride keşke 128 GB alsaydım diye pişman olursunuz.

Linkini atar mısınız?

Geri
Yukarı