Yeni çıkan ucuz iPad alınmaya değer mi?

Hafıza kartı da takılmıyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafıza kartı da takamazsınız.

Eğer fiyat farkı yoksa Apple'ın kendi sitesinden alın.

Sonuçta alacağınız cihazda bir mobil cihaz belli bir süreden sonra multiplayer oyun olduğu için ısınması sizi rahatsız edebilir.

Sonuçta alacağınız cihazda bir mobil cihaz belli bir süreden sonra multiplayer oyun olduğu için ısınması sizi rahatsız edebilir.

IPad'lerin ısınan yeri üst orta bölüm o yüzden fazla rahatsız etmez diye düşünüyorum.

Isınmaları takmıyorum ben şu an oynadığım cihaz da ısınıyor ama elimi arka tarafına koymadığım için sorun çıkmıyor.

IPad'lerin ısınan yeri üst orta bölüm o yüzden fazla rahatsız etmez diye düşünüyorum.

Tabletler zaten büyük ve 4 parmak oynuyorum ellerim ekran büyük olduğu için al kısımda olavak sorun çıkar mı?

Şahsen ben ısınmadan bir kere bile rahatsız olmadım.

PUBG Mobile oynamayın oynatmayın oyunda herkes hile. Diyen olur sen oynamayı bilmiyorsun falan son makaleme bakın ilk 90 serüvenim.
Fakat PUBG Mobile dışında çok güzel bir laptop-telefon karışımı bir cihaz öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…