Yeni Demon Slayer filmi neden bazı şehirlerde yok?

FumexS

Centipat
Daha fazla  
Yeni Demon Slayer filmi neden bazı şehirlerde vizyona girmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyaz Perde'de 24 Mart 2023 yazıyor zaten. O şehirlerde vizyona erken girmiş veya başka bir şey var yani.
1679565398546.png

Normalde 1 gün gün önceden bilet alabiliyorduk ondan sordum bazı şehirlerde yok diye

Evet ya demiş olduğun gibi ben de heyecan ile bekliyordum fakat bulunduğum ildeki sinema salonlarına gelmediğini görünce şahsen üzüldüm :( Gidip bizzat sinema salonlarına sorduğumdaysa yakında yayınlanacak filmler şurada dediler ve gösterdikleri yere baktığımda yakında yayınlanacak filmler arasında da Demon Slayer'ı göremedim, gerçekten üzücü:'(

Evet ya demiş olduğun gibi ben de heyecan ile bekliyordum fakat bulunduğum ildeki sinema salonlarına gelmediğini görünce şahsen üzüldüm :( Gidip bizzat sinema salonlarına sorduğumdaysa yakında yayınlanacak filmler şurada dediler ve gösterdikleri yere baktığımda yakında yayınlanacak filmler arasında da Demon Slayer'ı göremedim, gerçekten üzücü:'(
evet bende gittim sordum sinemaya dediler talebin yoğunluğuna göre giriyor dedi gelirmi diye sordum bu hafta zor dedi

Geri
Yukarı