Yeni dizi önerisi

De Bruyne

Decapat
Daha fazla  
200 dizi izlemişimdir eski dizilerin tadı yok yeni bir macera bulamıyorum var mı tavsiyesi olan?
Dram kesinlikle olmasın ve minimum 2017'de başlayan bir dizi olsun çünkü izlediklerimi söyleyeceğinize eminim popüler dizileri bitirdim. Aksiyon, macera birazda fantastik olursa tadından yenmez mesele Sherlock Holmes izlemeye kıyamadığım bir diziydi onun gibi de olur Narcos gibi de yada Breaking bad, Game of Thrones gibi de olabilir. Artık alt yazılı dizi izlemiyorum artık senaryolar hızlı işlendiği için yetişmek anlamak izlemek mümkün olmuyor.

Severek izlesem de 2. sezonu çekilmeyip beni çok üzen bir diziyi önerebilirim sana. Forever dizisi gerçekten bayılarak izlediğim bir yapımdı fakat devam etmedi. Sherlock ve ölümsüzlük olarak özetlenebilecek bir dizi. Keyiflik zaman geçirebileceğin bir yapım.

Dram kesinlikle olmasın demişsin ama ben bir dizi önermek istiyorum. Sadece 1 bölümünü izlesem de dizi zevkine çok güvendiğim kişiler tarafından öneriler Sorry For Your Loss dizisi de izlenebilir. Dram olup olmadığını bilmiyorum ama ilk bölümünde hafif bir dram havası vardı. Facebook üzerinden izleyebilirsin ingilizce biliyorsan.

Severek izlesem de 2. sezonu çekilmeyip beni çok üzen bir diziyi önerebilirim sana. Forever dizisi gerçekten bayılarak izlediğim bir yapımdı fakat devam etmedi. Sherlock ve ölümsüzlük olarak özetlenebilecek bir dizi. Keyiflik zaman geçirebileceğin bir yapım.

Dram kesinlikle olmasın demişsin ama ben bir dizi önermek istiyorum. Sadece 1 bölümünü izlesem de dizi zevkine çok güvendiğim kişiler tarafından öneriler Sorry For Your Loss dizisi de izlenebilir. Dram olup olmadığını bilmiyorum ama ilk bölümünde hafif bir dram havası vardı. Facebook üzerinden izleyebilirsin ingilizce biliyorsan.
Forever dizisine baktım oyuncularını sevmedim ama listeye aldım ve dramdan nefret ediyorum hayatımızda yeterince dram var :) teşekkürler.

Forever dizisine baktım oyuncularını sevmedim ama listeye aldım ve dramdan nefret ediyorum hayatımızda yeterince dram var :) teşekkürler.

Oyunculukları o kadar iyi değil ama yapım zaten bir baş yapıt da değil. İzlerken oyunculuklardan kriz geçirdiğimi hatırlamıyorum. Tamamen keyiflik bakmanızı öneririm. :D

Banshee, Blindspot ve Punisher tavsiyemdir.
Banshee ilgimi çekmedi çok fazla abartı fantastik sevmiyorum, Punisher ilk çıktığında izledim Blindspot listeye aldım teşekkürler.
The 100 ve Chuck diyebilirim. İkiside harika dizilerdir ve tam olarak istediğiniz tarzdalar.
The 100 bir kaç bölüm izlemiştim ilgimi çekmemişti ama Chuck güzele benziyor aksiyon komedi tam aradığım şey teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı