Yeni dizi önerisi

Türk dizisi kabul edersen Yaşayamayanlar var.
Çukur izliyorum oda saçmaladı mahallede pikapların üstünde geziyorlar futbol sahasında adamları toplayıp gündüz vakti öldürüyorlar kolluk kuvvetlerinin olmadığı suç dizisi yapmışlar dünyada eşi benzeri yok. Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz, izliyorum oda aksiyon sahnesi yok olduğunda Polat Alemdar gibi çıkıp tarıyorlar 2 saniyeye 10 kişi ölüyor oda rezillik onun haricinde diziler saçma sapan pembe diziler zaten sadece Ezel ve Kurtar vadisinin ilk 97 bölümü Türk dizi tarihinde kaliteli yapım olarak gösterilebilir.
200 dizi izleyen birine ne önerebilirim ki :D Sen bana öner :)
Bazı diziler 3-5 bölüm oluyor ilk sezonda bıraktıklarım var yoksa o kadar işsiz değilim. :)
Sadece popüler dizileri tamamen bitirdim gerisi de sarmayan bırakılan diziler.

200 dizi izlemişimdir eski dizilerin tadı yok yeni bir macera bulamıyorum var mı tavsiyesi olan?
Dram kesinlikle olmasın ve minimum 2017'de başlayan bir dizi olsun çünkü izlediklerimi söyleyeceğinize eminim popüler dizileri bitirdim. Aksiyon, macera birazda fantastik olursa tadından yenmez mesele Sherlock Holmes izlemeye kıyamadığım bir diziydi onun gibi de olur Narcos gibi de yada Breaking bad, Game of Thrones gibi de olabilir. Artık alt yazılı dizi izlemiyorum artık senaryolar hızlı işlendiği için yetişmek anlamak izlemek mümkün olmuyor.
Dostum ben de 55-60 civarı dizi izledim diye kendiminkini çok sayardım 200 ne yav. Benim 55 dizilik tavsiye arşivi konuma bakarak izlemediğiniz en azından 3-5 dizi bulabilirsiniz diye umuyorum. Aralarında dram ve komedi yok denecek kadar az var zaten her dizinin açıklaması da mevcut.

Netflix'in Dark dizisini öneririm. Zaman yolculuğu konu alınıyor. İnsanı düşünmeye zorlayan bir dizi, izlerken çok keyif aldım tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı