Yeni ekran kartı almalı mıyım ?

• Konuyu başlatan Batuhan Yücel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B
B

Batuhan Yücel

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben yeni bir ekran kartı almak istiyorum. Hatta sistemime uygun ve sayre gibi şeyler buldum ama benim bilgiseyar da bi sorun olur mu diye merak ediyorum. Sizin bildiğiniz gibi bir sorun değil ama uyumsuzluk pci gibi değil. Bu pc 1.5 senelik. Bi keresinde masanın ustunden düşmüştü kasa fakat hala çalısıyordu. Ama allah bilir içinde neler kırıldı . 2. si cd koyma yeri ismini unuttum şimdi oraya basınca hemen açılmıyor, tutukluluk ediyor. 10 kere üst üste habire basmam gerekiyor anca öyle açılıyor. 1 kere mavi ekran hatası vermiştir.

Binlerce de ekran kendi kendine kapanmıştır allah bilir. Oyun oynarken felan oluyor ya sıcaklıktan dolayımı bilmiyorum ekran kendi kendine kararıyor işte o . Şimdi ben yeni ekran kartı alıcam fakat paramın yanmasını istemiyorum. Mesela aldım taktım pc çalıştırmadı en çok ondan korkuyorum . Bu anlattıklarım yüzünden ekran kartı çalışmamazlık yapmaz demi ? Sizce almalımıyım yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Arkadaşlar son bişi daha eklemek istiyorum: bilgiseyarım hakkımda kötü şeyler dedim ama hala sorunsuz çalışıyor haberiniz olsun. Ekran kartı almalımıyım sizce ?B ilgiseyarın hali bu ama ekran kartınıda ihtiyacım var. Kötü ekran kartım var onu alırsam iyi olur ama ilk önce size soruyum dedim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım sistemini söylemezsen nası sana tavsiye yapalım. Şimdi hadi diyelim sana bir tavsiye yaptık ve ekrankartını aldın. Çalışmazsa ne olacak ? Başka birşeyde sende diyelimki 775 pinli 2005 model bir işlemci var. O işlemciyle nerdeyse güncel tüm ekrankartı darboğaz yapar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı