Yeni ekran kartı takarken önceden sürücü yüklü olmalı mı?

erennbls

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Animatör, Web Tasarım.
Selam, RX 6400 ekran kartını takacağım kasaya şu anda GT 730 bulunuyor içinde.
Sürücü yüklemeden kartı taksam problem olur mu? NVIDIA sürücüsü problem çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, RX 6400 ekran kartını takacağım kasaya şu anda GT 730 bulunuyor içinde.
Sürücü yüklemeden kartı taksam problem olur mu? NVIDIA sürücüsü problem çıkarır mı?
NVIDIA sürücüsü olduğu için bir sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum ama siz yine de her ihtimale karşın DDU ile sürücülerinizi temizleyin hocam.

Çıkaracaktır. DDU ile sürücüyü kaldırın, fakat kaldırdıktan sonra sistemi kapat seçeneğini seçin. Ondan sonra değişimi yapıp yeni kartın sürücüsünü kurabilirsiniz.

Çıkaracaktır. DDU ile sürücüyü kaldırın, fakat kaldırdıktan sonra sistemi kapat seçeneğini seçin. Ondan sonra değişimi yapıp yeni kartın sürücüsünü kurabilirsiniz.
1660325182804.png
neyi kaldırmam gerek anlamadım nereden kaldırabilirim ss atar mısınız

Eki Görüntüle 1483572neyi kaldırmam gerek anlamadım nereden kaldırabilirim ss atar mısınız
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1483572neyi kaldırmam gerek anlamadım nereden kaldırabilirim ss atar mısınız
Bu rehberi uygulayarak kaldırın. Sadece "Temizledikten sonra kapat" seçeneğini seçin. Sonra kart değişimini yapıp, yeni kartın sürücülerini kurabilirsiniz.

Geri
Yukarı