Yeni ekran kartı taktıktan sonra plastik kokusu geliyor

VANGUARD_460

Decapat
Daha fazla  
Merahaba bugün yeni bir ekran kartı aldım ve jelatinleri vs. söktüm jelatinler ağır bir yapışkan kokusu vardı zaten şu an bilgisayarı kullanıyorum ve o söktüğüm jelatinin kokusu geliyor, yeni olduğu için zmanla geçer mi yoksa başka bir durum var PSU'dan kaynaklı olmadığını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merahaba bugün yeni bir ekran kartı aldım ve jelatinleri vs. söktüm jelatinler ağır bir yapışkan kokusu vardı zaten şu an bilgisayarı kullanıyorum ve o söktüğüm jelatinin kokusu geliyor, yeni olduğu için zmanla geçer mi yoksa başka bir durum var PSU'dan kaynaklı olmadığını düşünüyorum.

Ne tür bir koku Japon yapıştırıcısı gibi mi?

Belki jelatinlerden birini sökmeyi unutmuşsundur kontrol etsene bir daha.

Kartı alalı 3 gün oldu koku artık yok yeni olduğundan dolayı jelatinde olan yapıştırıcının kokusu açığa çıkmıştır; çünkü gelen koku jelatinle aynı kokuydu, şuan bir problem yok teşekkürler.

Geri
Yukarı