Yeni ekran kartına geçtikten sonra mavi ekran

Dediğim gibi kullanabileceğim herhangi başka bir PSU'ya erişimim yok maalesef. Oyunun yükü konusunda da emin değilim. Şöyle söyleyeyim: Cyberpunk'ı RT Ultra ayarlarda 2K'da açtım oynadım bir şeyi yoktu. 1080p RT off ultrada çöktü sonra. RDR2 ve GoW'da da çökmedi. Garantisi vardı kartın 1 yıl daha. Garantiye göndersem mi?

Sağlam belgesi almak için evet iyi olur açıkçası. Adını, adresini ve sorununu yazdığın bir kağıdı kutunun içine koyup sepetliyorsun servise onlar çeşitli testlere sokup sana geri dönüş yapıyorlar. Göndermeden önce servise mail at, onlar da yönlendirir.

Sağlam belgesi almak için evet iyi olur açıkçası. Adını, adresini ve sorununu yazdığın bir kağıdı kutunun içine koyup sepetliyorsun servise onlar çeşitli testlere sokup sana geri dönüş yapıyorlar. Göndermeden önce servise mail at, onlar da yönlendirir.
Tamamdır hocam, teşekkürler. Gelişme olursa bilgilendireceğim.

Hocam eğer ekran kartı sağlamsa PSU'dan yaspıyordur herhalde. Eğer sağlam raporu alırsa:
bunu almayı düşünüyorum. İyi mi sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı