Çözüm Yeni ekran kartından görüntü gelmeme sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dexrelable

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün kargodan gelen ekran kartımı aldım. GTX 960 direk olarak anakarta yerleştirdim fakat arkasındaki boşluklara birşey takmadım. Bilgisayarı açtım fakat ekrana görüntü gelmedi. Sistemimi G3258 Onboard' da çalıştırıyordum. 500W bir Thermaltake PSU' ya sahibim. Acil yardımlarınızı bekliyorum ( Ekran Kartının ışığı yanıyor. Fanlar çalışmıyor. ) (n)

Son düzenleme:
Monitör bağlantısını ekran kartına yapmadığınız sürece sistem görüntü çıkışını harici ekran kartına ayarladığından dahili çıkıştan görüntü gelmez. BIOS'ta birincil görüntü aygıtı PCI-e ayarlı olduğundan bu durum yaşanır. Uzun lafın kısası, monitör bağlantısını ekran kartına yapacaksınız.

Monitör bağlantısını ekran kartına yapmadığınız sürece sistem görüntü çıkışını harici ekran kartına ayarlar ve dahili çıkıştan görüntü gelmez. BIOS'ta birincil görüntü aygıtı PCI-e ayarlı olduğundan bu durum yaşanır. Uzun lafın kısası, monitör bağlantısını ekran kartına yapacaksınız.

sorunun çözüldümü ?

Sorunum çözüldü fakat anlamadığım şekilde bu sefer de internetim gitti şimdi. Harici Ethernet kartımda yok. Ekran kartımı taktığımdan beri internetim yok. Aygıtları görüntüle kısmından baktığımda driverlarda bir sorun görünmüyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı