Yeni ekran kartının slot kısmı lekeli duruyor

Oraya foşur foşur bir şey tutmadığınız sürece kısa devre olabileceğini zannetmiyorum. Ben donanımları izopropil alkol ve bez yardımıyla temizliyorum. Böyle bir şeyle karşılaşmadım.

Sizce bunu kullanan kişi karta fazla mı yüklenmiş ya da ne buna sebep oluyor bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim.

Deneme imkanın varsa önce dene istersen testlerini yap. Sonra içine sinmez ise iade edersin.

Hangi testleri yapmam gerek FurMark testine yapabilir miyim dedim adama adam bana her şeyi yapabilirsin sorumluluk artık sana ait kart sende istersen yap ama bence kartı zorlama dedi.

Ekran kartında sorun yoksa iade etmen gerekmiyor. Performans testlerini tam olarak yap, aklına yatsın.

Hangi testleri yapmam gerek FurMark testine yapabilir miyim dedim adama adam bana her şeyi yapabilirsin sorumluluk artık sana ait kart sende istersen yap ama bence kartı zorlama dedi.

Sizce bunu kullanan kişi karta fazla mı yüklenmiş ya da ne buna sebep oluyor bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim.

Param Güvende ile aldıysan 3 gün test etme hakkın var, istedigin kadar zorla. Superposition Benchmark veya heaven benchmark testini yap.

Param Güvende ile aldıysan 3 gün test etme hakkın var, istedigin kadar zorla. Superposition Benchmark veya heaven benchmark testini yap.

Evet katlıyorum ben de. Bütün testleri deneyin. Daha sonra içinize sinmez ise iade edin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı