Yeni format attıktan sonra yazılar kalitesizleşti

SKRAPY

Decapat
Daha fazla  
Eskidende Windows 10 Home kullanıyordum yine Windows 10 Home kurdum ancak Google'da ve Discord'da yazılar kalitesiz görünüyor. Resimlerde bir problem yok ancak yazılar kalitesiz oyunlarda da bir sorun yok. Google'da ve Discord'da yazılar bulanık çok gözüme batıyor Windows'dan kaynaklanıyor olabilir mi?

Revo setup indi kuramayayım mı şimdi?

Her şeyden önce sürücüyü kur. Revo'yu, GeForce Experience kaldırmak için kullanabilirsin. Sürücüyü kurarken özel seçeneğini seç ve işine yaramayanları kaldır, ek bir tavsiye olsun.

Tamamlanmasını bekle. Tarayıcının indirilen yerine gir, tehdit uyarısı falan dediyse dosyayı sakla tıkla.

Yok öyle bir şey çıkmıyor

Tamamlanmasını bekle. Tarayıcının indirilen yerine gir, tehdit uyarısı falan dediyse dosyayı sakla tıkla.

Seninki inmiyor georce Experience'yi direk bilgisayarıma indirdim geçen sefer oradan günccellemiştim

Arkadaşlar sağ olun ekran kartım yandı

Arama kısmına görünüm yazın oradan Windows'un performansını ve görünümünü ayarla kısmından ekran yazı tipi kenarlarını düzelt ayarını açın.

Çok teşekkür ederim seninki oldu boşuna uğraşmışız o kadar

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı