Banka/Kart Yeni Garanti BBVA müşterilerinin 500 TL internet harcamasına 500 TL bonus hediye

Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 500 TL e-ticaret harcamanıza 500 TL bonus kazanın.

Kartı kullanmadığında yıllık vergisi oluyor mu? Birde bonusu kullandıktan sonra kapatabiliyor muyuz?

Peki hocam diyelim 1klık bir şey alacağım 500TL mi oluyor?
Ya da 500TL'lik bir şey aldım diyelim 500TL'lik puan geliyor ve bunu direk para gibi harcayabiliyor muyum?
Burada indirim söz konusu değil. 1K'lık şey aldığınızda, sizden 1K eksiliyor yine. Sadece bonus olarak +500 ekleniyor hesabınıza. Her bonus 1 TL'ye eşittir. Utku hocamın dediği gibi, üye iş yerlerinde bu 500TL'lik bonusu dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz.

Burada indirim söz konusu değil. 1K'lık şey aldığınızda, sizden 1K eksiliyor yine. Sadece bonus olarak +500 ekleniyor hesabınıza. Her bonus 1 TL'ye eşittir. Utku hocamın dediği gibi, üye iş yerlerinde bu 500TL'lik bonusu dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz.

Hocam sormak istediğim bu bonus olarak gelen 500TL'yi harcamak için ek bir para harcamamız gerekacak mi?

2 3 ay problem değil ama yılı doldurmak isterse sıkıntı verdiğinin yarısını almış gibi olur niye yazmamışlar ki.
Arayıp sormaniz daha iyi olabilir. kredi kartlari hiç kullanmadiğimizda yillik ücreti genellikle alinmaz.

Kartımızın vergisi olup olmadığı nereden görebiliyoruz? Ben her ay kullanıyorum ama bilmiyordum bunu Yapı Kredi bankam.
Vergi dediğimiz kredi kartlarin yillik ücreti olur Bütün Kartlarin kendi sitesinde genellikle oluyor birazcik aşağı'inin orda yıllık üyelik ücretleri kismindan bakabilirsiniz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı