Çözüldü Yeni gelen Acer Nitro 5 laptop açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba. Amazon sitesinden Acer Nitro 5 model laptop aldım. Bilgisayar elime geldi fakat cihazı açamıyorum. Şarja takınca da ışığı yanmıyor. Sorun nedir acaba? Şarja doğru taktım, tık sesi de geldi ama nafile.

Çözüm
Merhaba. Amazon sitesinden Acer Nitro 5 model laptop aldım. Bilgisayar elime geldi fakat cihazı açamıyorum. Şarja takınca da ışığı yanmıyor. Sorun nedir acaba? Şarja doğru taktım, tık sesi de geldi ama nafile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyin hocam.
Ben sorduğumda servise göndermeniz gerek demişlerdi.

Nitro serisine izin veriyorlar.

Sınırına kadar ittim, güç kullandım ama o sarı ışık yanmadı bir türlü. Soketin içini üfledim, farklı prizler de denedim ama hiçbir türlü açılmadı.

Verirler de ben işimi garantiye almak için içini açmayacağım. Direkt değişim talebinde bulundum.

Arkadaşlar, güncelleme. Şarj soketine daha fazla güç uyguladım ve sarı ışık yandı, sonuçla artık bir sıkıntı yok. İade talebini geri çekiyorum. Acemliğimiz tutmuş :D
Ben dedim hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı