Yeni Google Play Store Tasarımı Kullanıma Sunuldu

O Google Play'in optimize edilmiş bir versiyonu sanırım. Açıklamayı oku anlarsın.
Tamam hocam ama bir sorum daha olacak ben 2012'den 2015'e kadar bir oyun oynuyordum Play Store kitaplığımda o neden gözükmüyordur? Oyunu babamın Gmail'den oynuyordum o hesabın kitaplığında gözükmüyor sebebi ne olabilir ki?

Tamam hocam ama bir sorum daha olacak ben 2012'den 2015'e kadar bir oyun oynuyordum Play Store kitaplığımda o neden gözükmüyordur? Oyunu babamın Gmail'den oynuyordum o hesabın kitaplığında gözükmüyor sebebi ne olabilir ki?
Play Store'un güncel değilse güncelle. Ben de güncel değilken öyle bir sorun yaşadım.

Bir haftadır gemişti bize, üstelik beta da değiliz.
Hazır yeri de gelmişken açık açık söyleyeyim. Berbat olmuş. Bu ne böyle? Eski sol üstteki butonla uygulama güncellemek de çok pratik oluyordu, karmaşıklaştırmışlar. Hayatında hiç uygulama güncellememiş insanlara bile tarif ederek yardımcı olabiliyordun. O insanlar yerini pek bulamaz artık.
Bir de sağ üste taşıdık diye her seferinde bildirim baloncuğu yerinden fırlıyor. Dikkat bozucu olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı