Yeni güncelleme ile birlikte GTA V çalıştırmayı durdudu hatası

yozlasdas

Kilopat
Yer
Gebze, Kocaeli, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Kimyacı olmaya çalışıyor.
Arkadaşlar gül gibi oyunumu oynarken deli dürtmesiyle hız göstergesi gibi mod'lar yükledim. Ertesi gün (1 hafta oluyor galiba) 400mb civarında bir güncelleme geldi. Ardından oyun açılmadı. Galiba script hook denen zımbırtının da güncellenmesi lazım. (Böyleydi de bunu nereden anladımdı bende hatırlamıyorum) Ben de hemen yeni kurduğum yeni attığım dosyaları sildim. Bir yerde de update.rpf vardı onuda update klasörünün içindeki update.rpf ye taşıdım. Ne olduysa bundan sonra oldu. Oyun story mode'ye tıklayınca açılmıyor bir süre sonda çalıştırmayı durdurdu hatası veriyor. Update.rpf'yi silince de GFX D3D INIT hatası veriyor. En az 10 kere de dosyaları onarım yaptım ama bir işe yaramıyor!

Kısacası dostlarım biri bana güncel halde olan update klasöründeki update.rpf'yi upload ederse hakkını ödeyemem. Ayrıca bunun diğer sorun yaşayanlara da faydası dokunacağını düşünüyorum. (Yabancı forumlarda eksi açılmış konular var. O zamanlarda update.rpf'yi update ederek sorunu çözmüşler.)

Yeni güncelleme ile birlikte GTA V çalıştırmayı durdudu hatası - GTATurk - GTA Türkiye

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı