Yeni güncellemeyle CS:GO'daki hilecilere ne olur?

Daha fazla  
Yeni gelecek olan yazmıştım başlığa ama değiştirmişler neyse :D Yani 2023 yazı güncellemesiyle diyelim.. Tokat çakarlar mı? Bence zor. Yorumları alalım eski CS:GO'cular.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    858,4 KB · Görüntüleme: 47
Unlost'un oyununda karşıya hile gelmişti. Sanırım eski hileler yeni oyun için çalışıyor veya hile oluşturanlar çok hızlı bir şekilde hileyi entegre edebilmişler.
Hile sistemi oyun tamamen çıktıktan sonra nasıl olur bilmiyorum ama hileler hala var gibi duruyor.
Belki hile koruma sistemine bir şeyler yapmışlardır oyunun çıkışıyla beraber yayınlarlar.

Oyunun ilk zamanları hilelerde büyük bir düşüş olur. Sonrasında yeni hileler piyasaya çıkar bu anti-cheat de hiçbir şey yapamaz. Geneli böyledir çünkü 0 hileli oyun yok. Bu sistemde oyunun iptal olması özelliği hoşuma gitti gerisi dümdüz anti-cheat zaten.

Şu an daha betada olduğu için bir şey demek zor. Yeni anti-cheat henüz uygulanmadı.
Yeni gelecek olan yazdım başlığa aslında moderatör arkadaş değiştirmiş. Güncelleme ile hile koruma sisteminin geliştireceklerini sanmıyorum. Skin pazarı gibi oda bi pazar.
Hileci kardeşlerim bir müddet oynayamayabilir 😢.
Hile satıcı sitelerinden yatırım alan oyun o riski zor göze alır bence adamım.
Valo gibi anlık izleyen sistem gelecek diye bir söylenti vardı noldu ona?
Yalan oldu gibi şimdilik ama yaz bi gelsin görcez sadece süsleme kalacak bence..

Geri
Yukarı