Yeni hard disk CrystalDiskInfo'da kötü olarak gözüküyor

Wui She

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar harddsikmi alalı 14 gün oldu daha yeni işlem saatinden de görebilirsiniz fakat biligsayar açılırken sürekli fixing diye açılıyor. Bunu yeni aldım harddsikten olduğunu anladım sonra uygulamayı kurup bir bakayım dedim sonra bir de baktım ki kötü yazıyor ve kırmızı ve sarı değerler var bunları nasıl çözbilirim? Bozuk olması imkanısız çünkü şu an içindeki dosyaları SSD'ye aktarıyorum için boşalltıktan sonra nasıl bir hamle yaparak HDD'yi düzeltebilirim? Bunu hakkında siz değerli okurlardan bilgi almak istiyorum teşekkürler...

das.PNG

Dosya Ekleri

• das.PNG
    das.PNG
    66,1 KB · Görüntüleme: 40
Arkadaşlar harddsikmi alalı 14 gün oldu daha yeni işlem saatinden de görebilirsiniz fakat biligsayar açılırken sürekli fixing diye açılıyor. Bunu yeni aldım harddsikten olduğunu anladım sonra uygulamayı kurup bir bakayım dedim sonra bir de baktım ki kötü yazıyor ve kırmızı ve sarı değerler var bunları nasıl çözbilirim? Bozuk olması imkanısız çünkü şu an içindeki dosyaları SSD'ye aktarıyorum için boşalltıktan sonra nasıl bir hamle yaparak HDD'yi düzeltebilirim? Bunu hakkında siz değerli okurlardan bilgi almak istiyorum teşekkürler...

Eki Görüntüle 1273969

Harddiskinizi nereden aldınız? Kendi satıcısından mı temin ettiniz? Durumu çok kötü. İade edin. Kabul etmezlerse hakem heyeti'ne başvurun.
@Wui She HDD sentinel ile detatlı tarayın ama yapaken "Quick scan" kısmını kapayın.
Önce tarama yapsın. Doğru.

Siz bilmiyorrsunuz yalnız şöyle bir şey var bu hardsikler PSU da yer olmadığı için dönüştürcü ile bağlı ayrıca ben testini yaptğım zaman hardsikin bütün her şeyi sıfırdı şimdi birden bu kadar hata çıkması normal değil bence kablolarda da bir sıkıntı olabilir ne diyorsunuz?

Geri
Yukarı