Yeni hat çıkartmak mı yoksa hat devretmek mi mantıklı?

Semih Emree

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim kullandığım hat (faturalı) babamın üstüneydi, kendi üzerime geçirmek istiyorum ancak ücreti var. Vodafone'da 374TL gösteriyor yeni hat çıkartmak için de ödüyoruz ancak hangisi daha ucuzsa onu yapayım. Ayrıca yeni hat çıkartırsam paketler daha uyguna geliyor diye hatırlıyorum. Turkcell veya Türk Telekom kullanmayı planlıyorum ne yapmalıyım yeni hat mı çıkartayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence yeni hat almayın eski hattın numarası fazla sağa sola dağıtılmadıysa kullanmaya devam edin çünkü yeni aldığınız numaralar hep yok o bet şu bet veya başka nedenlerden önceki sahibinden geçiş yaptırıldığı için çok sms çok aramalar alırsınız..

Bence yeni hat almayın eski hattın numarası fazla sağa sola dağıtılmadıysa kullanmaya devam edin çünkü yeni aldığınız numaralar hep yok o bet şu bet veya başka nedenlerden önceki sahibinden geçiş yaptırıldığı için çok SMS çok aramalar alırsınız.

Hocam benim numaram yayılmadı ama şunu sormak istiyorum başkalarının eski numaralarını alabiliyor muyuz? Alabiliyorsak benim için yeni hat açtırmak çok mantıklı olacak.

Hocam benim numaram yayılmadı ama şunu sormak istiyorum başkalarının eski numaralarını alabiliyor muyuz? Alabiliyorsak benim için yeni hat açtırmak çok mantıklı olacak.
Operatörler zaten kullanılmış numara veriyor sana örnek benim sonu 7766 ile biten numaram var ben numaramı değiştirdim başka numara aldım veya öldüm numara varislerimce iptal edildi üzerinden 1 sene geçtiğinde başkasına verilir mesela senin listende ben ahmet diye kayıtlıyım 1 sene sonra aklına geldim aradın mehmet çıktı karşına maalesef böyle durumlar mevcut. Benim demek istediğim değişen kişilerinde eski durumları olabiliyor yeni hat aldığında hiç beklenmedik şeylerle karşılaşabilirsin sürpriz yumurta gibi yeni numara almak benim gözümde.

Operatörler zaten kullanılmış numara veriyor sana örnek benim sonu 7766 ile biten numaram var ben numaramı değiştirdim başka numara aldım veya öldüm numara varislerimce iptal edildi üzerinden 1 sene geçtiğinde başkasına verilir mesela senin listende ben Ahmet diye kayıtlıyım 1 sene sonra aklına geldim aradın Mehmet çıktı karşına maalesef böyle durumlar mevcut. Benim demek istediğim değişen kişilerinde eski durumları olabiliyor yeni hat aldığında hiç beklenmedik şeylerle karşılaşabilirsin sürpriz yumurta gibi yeni numara almak benim gözümde.

Sorun değil hocam ya engelleriz bir şeyler yaparız. Abimin bir numarası vardı onu alabilirsem süper olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı