Yeni HDD'den gelen titreşim sesi

Şanslısınız ki firmanız Seagate; Müşterisi ile ilgilenen bir firma.

Hemen iade veya değişim işlemleri için internet sitesine gidin.
Teşekkürler; kontrol ettim, 2022 ye kadar garantisi var. Aklımdaki montajı deniyim, olmaz ise dediğiniz gibi yapacağım artık.

Teşekkürler; kontrol ettim, 2022 ye kadar garantisi var. Aklımdaki montajı deniyim, olmaz ise dediğiniz gibi yapacağım artık.
Montajla alakası olduğunu düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sesin kafa hareketlendiricisinden geldiğini düşünüyorum.

Montajla alakası olduğunu düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sesin kafa hareketlendiricisinden geldiğini düşünüyorum.
Bende motordan çünkü veri alış-verişi sırasında seste bir değişiklik olmuyor. Aslında oluyor ama o normal, diğeri de aynı şekilde kafa hareketlerinde aynı sesi yapıyor zaten onu biliyorum. Dönmeye başladığı zaman başlayıp, durduğu zaman vızıltı da kesiliyor.

Yine Seagate in harici 2 Tb 5400 RPM HDD si de var bende, o da sıfır ses ve titreşim. HDD leri yer değiştirdim ses kesildi fakat elimi koyduğum zaman hala daha yenide titreme var. Eskisi sanki SSD mübarek.

Bende aynı sorundan muzdaribim. HDD' yi kasadan çıkarıp çalıştırdığım zaman hiç ses olmuyor, ama kasadaki kızağa soktuğum andan itibaren berbat bir uğultu sesi geliyor.

Bende aynı sorundan muzdaribim. HDD' yi kasadan çıkarıp çalıştırdığım zaman hiç ses olmuyor, ama kasadaki kızağa soktuğum andan itibaren berbat bir uğultu sesi geliyor.
Bende o işte birinde yapıyor diğer de aynı kızakta ama yapmıyor. Ben onu merak ediyorum. Belki de normaldir. Modelinde bir harf veya rakam farklı olsa hiç konusunu açmayacağım.

Geri
Yukarı