Yeni HP Victus laptopa Windows 11 kurarken SSD'de boş alan gözükmüyor

TálóN

Hectopat
Merhaba, yeni aldığım HP Victus laptopumda Windows 11 kurarken sorun yaşıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Edit: Ayrıntıları göstere bastım bu hata çıktı.

Dosya Ekleri

• 20230823_225509.jpg
    20230823_225509.jpg
    235,5 KB · Görüntüleme: 38
  • 20230823_230143.jpg
    20230823_230143.jpg
    393,9 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk slot haricinde bütün ayrıştırdığın diskleri sil sonra kur neden ayrı bir disk oluşturup kurmaya çalışıyorsunuz?

Bütün bölümleri silin sonra diski seçerek istediğiniz kadar yeni bölüm oluşturun. En son Windows'u kurmak istediğiniz bölümü seçip devam edin.

Dediğimizi yapıp denediniz mi hocam

İlk slot haricinde bütün ayrıştırdığın diskleri sil sonra kur neden ayrı bir disk oluşturup kurmaya çalışıyorsunuz
Silerken bu bölümde bilgisayarınızın üreticisinin sağladığı önemli dosyalar veya uygulamalar olabilir bu bölümü biçimlendirirseniz bölümde bulunan veriler kaybolur diyor. Bunları silmek ne işime yarayacak ki NTFS ile ilgili bir sıkıntı var sanırsam ben de tam anlayamadım. Ekte bıraktığım görsellerden hataya baktınız mı?

Silerken bu bölümde bilgisayarınızın üreticisinin sağladığı önemli dosyalar veya uygulamalar olabilir bu bölümü biçimlendirirseniz bölümde bulunan veriler kaybolur diyor. Bunları silmek ne işime yarayacak ki NTFS ile ilgili bir sıkıntı var sanırsam ben de tam anlayamadım.
İlk baştaki slota kurmayı dener misiniz?

Geri
Yukarı