Yeni internet bağlantısı için modem önerisi

nightcoffee

Centipat
Herkese merhaba.
Yeni internet servis sağlayıcısı ile anlaştım. 75Mbps VDSL. Şu an kullandığım modem Huawei HG658C v2. Bu modem işimi görür sanırım (tam emin değilim, tahminimce) ancak değiştirmek istiyorum çünkü ev içerisinde yeteri kadar Wi-Fi sinyali alamıyorum. Modem fiyatlarına bakınca Xiaomi marka Wi-Fi sinyal güçlendirici almak daha mantıklı geldi ama yine de kararsız kaldım. Modemim yeterli ise Wi-Fi güçlendirici mi almak mantıklı yoksa VDSL ve fiber desteği olan yeni bir modeme geçmek mi? (Modem önerecek Sosyopatlar, ricam fiber destekli, Wi-Fi sinyali güçlü ve uygun fiyatlı olursa çok sevinirim.)

(Modemle ilgili bir problem yaşıyordum evde 5-6 telefon olduğu zaman Wi-Fi ile internet erişimi olmuyor. Bu modem mi yoksa internet hızıyla mı alakalı bir sorun bilmiyorum. Eğer Router alırsam bu sorun düzelir mi?)

Kafanıza göre modem kullanamıyorsunuz galiba. Ben aynısını 1,5 sene önce Superonline'a geçtiğimde sormuştum bana bunu kullanmak zorundasınız isterseniz sinyal güçlendirici kullanabilirsiniz demişlerdi.

Kafanıza göre modem kullanamıyorsunuz galiba. Ben aynısını 1,5 sene önce Superonline'a geçtiğimde sormuştum bana bunu kullanmak zorundasınız isterseniz sinyal güçlendirici kullanabilirsiniz demişlerdi.
Ben şu an vdsL kullanıyorum. Yeni anlaştığım internet paketi de vdsL. Sanırım kullanmamam için herhangi bir engel yok.

Geri
Yukarı