Yeni internet başvurusu

baran_3549

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar dilerim. Yaklaşık iki yıldır Türk Telekom TTNET interneti kullanıyorum altaypımın DSL olduğunu biliyorum fakat ADSL VDSL o kadar ayrıntılı bilmiyorum. Şimdi benim sorunum internet hızıyla alakalı. Paketim 16Mbps. İnternetten bir oyun veya film indirdiğim vakit hızım genelde 600-700 KB. Sizlere ilk sorum bu pakette almam gereken hız nedir?
Türk Telekom'u aradım bana dedi ki arıza kaydınız oluşturuldu her gün SMS atıyor ama çözüm yok.
SMS'de arıza kaydınız oluşturuldu deyip her gün SMS atıyor.
Korsan oyunu desteklemem ama şimdi hız testi için rastgele bir oyun indirmeye başlattım yaklaşık 4.5 GB ve 7 saat kaldı diyor durum çok vahim...

Sizin bana önerebildiğiniz en iyi internet şubesi nedir?
Turkcell fiber tavsiyesi aldım mahallede desteklenmiyor ama.

Herkese iyi akşamlar dilerim. Yaklaşık iki yıldır Türk Telekom TTNET interneti kullanıyorum altaypımın DSL olduğunu biliyorum fakat ADSL VDSL o kadar ayrıntılı bilmiyorum. Şimdi benim sorunum internet hızıyla alakalı. Paketim 16Mbps. İnternetten bir oyun veya film indirdiğim vakit hızım genelde 600-700 KB. Sizlere ilk sorum bu pakette almam gereken hız nedir?
Türk Telekom'u aradım bana dedi ki arıza kaydınız oluşturuldu her gün SMS atıyor ama çözüm yok.
SMS'de arıza kaydınız oluşturuldu deyip her gün SMS atıyor.
Korsan oyunu desteklemem ama şimdi hız testi için rastgele bir oyun indirmeye başlattım yaklaşık 4.5 GB ve 7 saat kaldı diyor durum çok vahim...

Sizin bana önerebildiğiniz en iyi internet şubesi nedir?
Turkcell fiber tavsiyesi aldım mahallede desteklenmiyor ama.
Türk Telekom pişmanlıktır. 16 Mbps paketiniz varsa sizin saniyede 1.6 MB indirme yapmanız gerekir. Türk Telekom yerine Kablonet, Millenicom ve TürkNet öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı