Yeni işlemciden lekeler çıktı

SHOCKBLADE

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Yeni işlemci aldım 0 diye işlemcinin dışındaki plastik bağlanmış daha önceden açılmış belli ki ve işlemcinin üstünde lekeler var. Ne yapmalıyım iade etmeye değer mi yoksa kullanim mi?

Merhaba.
Yeni işlemci aldım 0 diye işlemcinin dışındaki plastik bağlanmış daha önceden açılmış belli ki ve işlemcinin üstünde lekeler var. Ne yapmalıyım iade etmeye değer mi yoksa kullanim mi?

Fotoğraf atın. Bence iade sıfır diye aldıysanız. Ama belki leke sandığınız normal de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraf atın. Bence iade sıfır diye aldıysanız. Ama belki leke sandığınız normal de olabilir.

Elimle sildim işlemcinin yarısı lekeydi siyah gri gibi simdi kameram kötü camerada cekmeye çalıştım olmadı kenarlarda hala duruyor.

Performans kaybi yaşa mıyım 0 la bunun arasında bu 2. else?

Dosya Ekleri

• 20220701_210024.jpg
    20220701_210024.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 83
Elimle sildim işlemcinin yarısı lekeydi siyah gri gibi simdi kameram kötü camerada cekmeye çalıştım olmadı kenarlarda hala duruyor.

Performans farkı yasamamanız lazım.Galiba üstte termal macun var gerçekten ama.

Hocam işlemci Antlon 3000G ama stickerda Ryzen 5 diyor. Ayrıca bu işlemci yeni değil üzerinde 2016 yazıyor.

Hocam işlemci Antlon 3000G ama stickerda Ryzen 5 diyor. Ayrıca bu işlemci yeni değil üzerinde 2016 yazıyor.
Bende farkettim siz deyince.

Direkt iade edin.

Bende fark ettim siz deyince.

Direkt iade edin.

Hocam işlemci antlon 3000G ama stickerda Ryzen 5 diyor. Ayrıca bu işlemci yeni değil üzerinde 2016 yazıyor.

Bende fark ettim de söylemeye gerek duymadim iade islemine başladım pazartesi göndereceğim bizdenhesaplı diye bir satıcı bir yerde duymuştum aldım hayalkırıklığına uğradım.

Performans farkı yasamamanız lazım. Galiba üstte termal macun var gerçekten ama.

Bende oyle düşündüm sanki kullanilmis sonra termal macun silinip gönderilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı