Yeni ISS tavsiyesi

@JusTaUseR TT altyapısında TürkNet avantajlı kalmıyor ilginç bak aşarı ilginç 🤣. TT fiber 100 Mbps'yi 85 TL'ye modem kirası vermeden sunan var mı? VDSL2'de 100 Mbps'yi 95 TL'ye sunan başka bir firma yok.

100 Mbps desteklemiyorsa TT altyapınız 75'ya da 50 Mbps'lik paket tanımlıyorler ve upload da yapadaki gibi yüksek olmuyor. Üstüne bir de leş bir teknik destek ve ara sıra azalan download hızlarıyla başbaşa kalıyorsunuz. Ödediğin fiyat da sabir 95 TL kalıyor. Ben o yüzden NetSpeed öneririm genelde. Ama 100 Mbps destekliyorsa bir nebze daha mantıklı tabii. 95 TL'ye 100 Mbps'de güzel.
Bu arada düzeltmek isterim ne yapa ne de VAE üzerinden verdikleri hizmet fiber değil. Bazı şanslı kişiler var tabii evine kadar fiber kablosu gelen. Ama onlarda da TT'nin fiberiyse 100 Mbps'ye 95 veriyorsun. Tabii kendi fiberlerinde 85 TL o ayrı ama orada da altyapı çok az. Yani işin kısası bence TürkNet altyapısı bulunuyorsa avantajlı fakat VAE'de çok da iyi hizmet veremiyorler.

Son düzenleme:
Millenicom’un tek hizmeti yoktu sanırım. Bazı yerlerde TT altyapısı, bazı yerlerde Superonline hizmeti veriyordu diye hatırlıyorum.

Millenicom sorunlar yumağı. Tavsiye etmem. Sosyalde bununla ilgili konuda açmıştım. İnsanı delirtene kadar uğraşıyorlar. Bağlantınızda herhangi bir sorun yaşarsanız muhattap bulmak zor + sorunlar en az 20 gün giderilmiyor. Ben 22 gün bekletildim. Zar zor kurtuldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı