Yeni Kafa Ayarı Ne Zaman Gelir ?

Mesaj alındı mı bilmem, sormak gerek. Büyük ihtimal konuda etiketlediğin için bildirim gitmeyecektir ben yeniden etiketleyeyim:
@Ali Güngör @Recep Baltaş
kafayarit.jpg

Bir ara ofis yenileniyor vs. diye çekmiyorlardı kafa ayarı. Şimdi ne diye çekmiyorlar bilen var mı? Sebep ne yani? Ofiste oturdu bildiğim kadarıyla çünkü. Konu eksikliği yaşayacaklarını sanmıyorum.
@Ali Güngör @Recep Baltaş
Ayrıca artık kafa ayarı videolarının gelmemesi eski heyecanın kalmadığı yönünde bir izlenim bırakıyor Ali ve Recep ikilisi üzerinde bence. Zira eski Technopat'ı özleyen ciddi bir kesim var. (Ben dahil)

Bir Technopat üyesi olarak ben de bu seriye hayranlığımı göstereyim. Her şeyden önce sabır diyorum arkadaşlar. Baskı yapmanın da bir anlamı yok. Bu tür içerikler kolay hazırlanacak şeyler değil. Anlayışla bekleyelim, takıntı yapılacak bir şey değil. Zamanı gelince mutlaka yayımlanacaktır.

Bir Technopat üyesi olarak ben de bu seriye hayranlığımı göstereyim. Her şeyden önce sabır diyorum arkadaşlar. Baskı yapmanın da bir anlamı yok. Bu tür içerikler kolay hazırlanacak şeyler değil. Anlayışla bekleyelim, takıntı yapılacak bir şey değil. Zamanı gelince mutlaka yayımlanacaktır.
En son kafa ayarının üzerinden 7 ay geçti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı