Yeni kimliğe sahip olmadan yeni kimlikteki seri numarası öğrenilebilir mi?

ineffablefishy

Hectopat
Yakın zamanda Türk Telekom'un kampanyasından dolayı TT'ye geçiş yaptım. Prime tarifeme hediye olarak 12 ay ücretsiz Tivibu süper paket hediye ediyorlarmış. Aktivasyon için aradım fakat benden profil oluşturmak için yeni kimlikte bulunan seri numaramı istediler ancak hala eski kimlik kullanıyorum. Yeni kimliğe sahip olmadan bu numarayı öğrenebilme şansım var mı?

Olmayan bir kimliğin (yeni kimliğin) seri numarasını öğrenemezsin diye biliyorum. Sanırım yeni kimlik çıkartmalısın. Yardımcı olamadığım için üzgünüm dostum. İyi akşamlar-geceler.

O

Olmayan bir kimliğin (yeni kimliğin) seri numarasını öğrenemezsin diye biliyorum. Sanırım yeni kimlik çıkartmalısın. Yardımcı olamadığım için üzgünüm dostum. İyi akşamlar-geceler.

O konuda haklısın soruyu yanlış sormuşum. Şöyle sorayım nüfus cüzdanımdaki seri numarası benden istedikleri numara yerine geçer mi?

Evet soru biraz yanlışdı ama sorun değil.Senden istedikleri numara dediğin şey tam olarak ne acaba? Eski kimlik kartında seri numara varsa istersen TT'nin numarasını arayıp "eski kimlik kartı seri numarası olur mu" diye sorabilirsin.

Evet soru biraz yanlışdı ama sorun değil.Senden istedikleri numara dediğin şey tam olarak ne acaba? Eski kimlik kartında seri numara varsa istersen TT'nin numarasını arayıp "eski kimlik kartı seri numarası olur mu" diye sorabilirsin.
Teşekkür ederim bir çare bulmaya çalışacağım. İyi geceler diliyorum.

Yeni kimliğin gelmeden seri numarasına erişemezsin. Eksi nüfus cüzdanındaki seri no ile yeni kimlikteki numara farklıdır. Resmi işlerde eski kimliğin geçerliliği kalmadığı için nüfus cüzdanındaki seri numarasını kullanamazsınız. Yeni kimliği beklemeniz gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı