Yeni konsolum atom karınca Zotac Magnus One

İşin ilginci bu sabah İncehesap'da 16, 5K idi, ne ara 20 bin yaptılar anlamadım. Bu arada aynı kasanın i5 işlemcili ve RTX 3060'lı modeli de 1000 Euro civarında.

Ülkemizde maalesef piyasa çok oynak. Her gün farklı fiyatları görüyoruz. i5'li olan sistemi iyi ki almamışsınız. Aradaki fiyat farkı bayağı azken i7 işlemci ve RTX 3070 ekran kartı almamak delilik olurdu herhalde :D

Ülkemizde maalesef piyasa çok oynak. Her gün farklı fiyatları görüyoruz. i5'li olan sistemi iyi ki almamışsınız. Aradaki fiyat farkı bayağı azken i7 işlemci ve RTX 3070 ekran kartı almamak delilik olurdu herhalde :D
bende öyle düşündüm, yeni oyun konsollarının ufak boyutlu pro modelleri çıkana kadar bu alet + Steam Deck ile takılacağım.

Kurla çarpsak, üstüne fazla fazla vergi koysak yine 20 bin etmez. Satıcı ne kadar bir kar koydu aşırı merak ettim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de şöyle diyeyim, buraya gelip bunu alıp dönseniz tax refund da alacaksınız, kafadan 200-250 euro iade ederler size hava limanında.

1361-225 = 1136 euro (tax Refund'a 225 euro dedim) yani 11.339 TL eder. İstanbul'dan Berlin'e uçak bileti de ortalama 2800 TL falan (gidiş dönüş). Bir de 4 gün boyunca gezme imkanınız var. Berlin'de crowne plaza Berlin diye otel buldum günlük fiyatı Trivago'da 683 TL 4 gün otelde kalma toplam 2732 TL. 300 Euro'da yemek gezme vs. desek, 19859 TL falan yapıyor. Hem geziyorsun, hem kaliteli otelde kalıyorsun hem de bilgisayar alıyorsun. Vay be.

Yeni konular

Geri
Yukarı