Yeni korona olan kişi ne yapmalı?

IIMERTII

Decapat
Daha fazla  
Otele gelmiştik. Sanırım otelden kaptık virüsü. Ben daha kesin değilim ama annem pozitif. Neler önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
(Sanıyorum ki kaymakamlıkta) Annenizi vaka olarak kaydedip sizi de temaslılara yazacaklardır muhtemelen. Bu işlemden sonra 20 gün karantina altında tutulacaksınız. Sizin tek yapmanız gereken sakin kalmak. Zaten vakaya doktor atayacaktırlar.

(Sanıyorum ki kaymakamlıkta) annenizi vaka olarak kaydedip sizi de temaslılara yazacaklardır muhtemelen. Bu işlemden sonra 20 gün karantina altında tutulacaksınız. Sizin tek yapmanız gereken sakin kalmak. Zaten vakaya doktor atayacaktırlar.

Sakin kalmak üstümüze insanlar baskı yaşıyorken zor oluyor biraz. Bende sıkıntı yok şu anlık. Filyasyon ekibi geldi. Otelde izole mi ne edilecekmişiz. Şu an fethiyedeyiz İzmir'e dönebilir miyiz?

Sakin kalmak üstümüze insanlar baskı yaşıyorken zor oluyor biraz. Bende sıkıntı yok şu anlık. Filyasyon ekibi geldi. Otelde izole mi ne edilecekmişiz. Şu an fethiyedeyiz İzmir'e dönebilir miyiz?
Vaka olarak bildirdiyseniz, muhtemelen hayır. Yolculuk sırasında hastalığı yayma ihtimaliniz var dolayısıyla böyle bir izin vermeyeceklerdir.

Geri
Yukarı