Yeni Kredi Kartnını Limiti Kaç TL Olur?

Daha fazla  
Arkadaşlar kredi kartım yok fakat kredi kartım olmadan bilgisayar alamayacağım zannımca. Tabii ki bilgisayar almak için de 2300 TL gibi bir limit gerekiyor. Bu konu hakkında bankaların yüksek limitli kartı hemen vereceğini zannetmiyorum. Vatan'ın bu konuda sunduğu indirimli kartı duymuştum fakat eski olduğınu düşünüyorum. Bankaların sunduğu ayrıcalıklardan haberdar olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Profilinize göre 16 yaşında görünüyorsunuz. Şayet öyle ise kredi kartı alamazsınız.

Değilse, maaş belgesi sunmalısınız diye biliyorum. Yani çalışmıyorsanız alamazsınız. Çalışırken de maaşınızın 3 katına kadar verilir maksimum. Ancak kredi notunuza göre red de yenebilir başvuruda.

Düzenleme: Gençler için olan kredi kartları var evet. Ancak onların limiti 400-500 tl civarı genelde. Onları hesaba katmadan yazdım 2300 tl civarı istediğiniz için.

Hem yaşınız gereği hemde mesleğinizin ögrenci olmasından dolayı hiç bir banka şak diye 2300 TL ek kart vermez. Babanız 2000 TL civarı maaş alıyor ise ancak o çıkartabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı