Çözüldü Yeni laptop kapağında iz

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Exupery

Centipat
Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi kapakta sanki boyası atmış gibi iz var. Elle hissediliyor. İade et falan demeyin çünkü diğer aldığım laptopu iade edip bunu aldım zaten. 1 kez iade hakkım vardı kullandım yani kafama takılan sıfır bir laptopta böyle kasada bir iz beni şaşırttı. Sizce normal mi, firma kullanılmış laptopu sıfır diye mi satıyor anlamadım yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar ceza aldım yazamadım kusura bakmayın camsille sildim biraz baskı uygulayarak geçti teşhir ürüne pek benzemiyor açıkçası herhangi bir yıpranma çizik yok inceledim bayağı bir performans ve ısı olarak bir problem göremedim adam stickeri kendi kopardı.

20210108_223449.jpg

Böyle bir şeydi arkadaşlar normal PC beziyle sildim gitmemişti bariz bir şekilde elimi sürttüğümde belliydi camsille baskı uygulayınca gitti. Onun dışında başka bir yerinde bir şey yok.
Tek bir iade hakkınız olduğunu kim söyledi?

Diyelim ki, ben bir ürün aldım sonra o ürünü iade ettim. Bana yeni ürün gönderdiler ve ürün de sorunlu çıktı. Ne yapacağız? İade ettik bir sefer diye hakkımızı aramıyacak mıyız?

Arkadaşlar ceza aldım yazamadım kusura bakmayın camsille sildim biraz baskı uygulayarak geçti teşhir ürüne pek benzemiyor açıkçası herhangi bir yıpranma çizik yok inceledim bayağı bir performans ve ısı olarak bir problem göremedim adam stickeri kendi kopardı.

20210108_223449.jpg

Böyle bir şeydi arkadaşlar normal PC beziyle sildim gitmemişti bariz bir şekilde elimi sürttüğümde belliydi camsille baskı uygulayınca gitti. Onun dışında başka bir yerinde bir şey yok.

Çözüm

Geri
Yukarı