Yeni laptopta Wi-Fi çalışmıyor

TálóN

Hectopat
Merhaba, yeni aldığım HP Victus laptopuma daha yeni Windows 11'i kurdum fakat Wi-Fi'ı açamıyorum. Sürücülerle de uğraşmayı denedim fakat beceremedim yardımcı olabilir misiniz?

20230824_122100.jpg

20230824_121943.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi bağlantısı için Driver kurmanız lazım. Onu kurmanız için de İnternet bağlantısı lazım. Telefonunuzu Wi-Fi bağdaştırıcısı yapın ve internete erişin. Sisteme USB ile bağlayıp ayarlardan açın. Yoksa Ethernet ile bağlantı yapmanız gerekir.

Yanlış bilgi
Wi-Fi kartınız yok galiba alttaki o eifi bağlantı simgesine tıklayıp oranın fotoğrafını atar mısınız?

Fotoğrafa daha dikkatli baktım evet Wi-Fi kartınız yok 3 seçenek var 1. Wi-Fi kartı alıp PC'nin içine monte etmek ama yer var mı bilemiyorum 2.Ethernet ile bağlanabirsin 3.ve en iyi çözüm USB Wi-Fi adaptör alarak Wi-Fi'ya bağlanabilirsin.

Fotoğrafa daha dikkatli baktım evet Wi-Fi kartınız yok 3 seçenek var 1. Wi-Fi kartı alıp PC'nin içine monte etmek ama yer var mı bilemiyorum 2.Ethernet ile bağlanabirsin 3.ve en iyi çözüm USB Wi-Fi adaptör alarak Wi-Fi'ya bağlanabilirsin.
Wi-Fi kartı var olmaz olur mu lütfen ya. Sürücüsü yok sadece. Yemin ederim yanlış bilgiden raporu çakacağım bir gün birine.

Korkmayın hocam. İşletim sistemini kurduktan sonra zaten Windows update gerekli olan şeyleri kurar ve yeniden başlattığınızda güzelce kullanırsınız. Tabii ilk açıldığında wi-fi olmayacağı için ethernet kablosu ile bağlanıp öyle kurmalısınız işletim sistemini. İnternet olmadan çalışamaz Update.

Yeni konular

Geri
Yukarı