Yeni Legionlar Türkiye'de!

aslında net bir rakam yok. Legion 19/21 bandında.. 16 iken kaçırdım.

eğer her yönüyle iyi Legion gibi bir cihaz alacaksam 16'ya çıkmak niyetim. ama yok sadece kasa vazifesi görecek stabil, iyi işlemcili ( intel tercihim ) soğutması güzel bir cihazsa monitörle kullılacak.. 13 K bandında..

iş için alacağım için ekran kartı 3050 olmuş 3050ti olmuş vs benim için farketmez.. 4 gb ekran kartı bana yeter
Bu aralar bu bütçeyi pek takip edemedim hocam. Biraz bakmam lazım.
@Radeon RX 5500M'in cevabını bekleyin en iyisi.
Mux yok. Soğutması iyi. 130W 3080 var. Kasası plastik. Bu bütçede tercih edilmemeli diye düşünüyorum.

Öncelikli olarak benim için önemli olan soğutma.

MUX benim işime yarar mı bilmiyorum. Monitöre takınca direk ekran kartından besleniyor diye biliyorum?

Ayrıca diyelim monitör olmadan kullanıyoruz, ama kullandığımız program ekran kartına ihtiyaç duyuyor, onboard veya harici ekran kartını laptop kendisi mi karar veriyor?

Sn. Radeon, aslında benim tercihim Intel işlemci. Her ne kadar kullandığım programlarda bir ksııt olmasa da programın teknik tarafı Intel alın der.

Bu sebeble ki yeni fark ettim her ne kadar 10. nesil olsa da 10870H kötü bir işlemci olarak durmuyor. ( ısınma konusunu bilmiyorum ). 8 çekirdekmiş mesela. 10750H'tan daha iyi.

G515 thermal olarak nasıl bilginiz var mı?

Monitör kullanacaksanız muxa ihtiyacınız yoktur. En son MSI creator serisine bakıyordunuz yanılmıyorsam? Onu tercih edin derim. Dell'deki soğutma ne iyi ne de kötü, ucuza yakalanmadıkça tavsiye etmiyorum.

Monitör kullanacaksanız muxa ihtiyacınız yoktur. En son MSI creator serisine bakıyordunuz yanılmıyorsam? Onu tercih edin derim. Dell'deki soğutma ne iyi ne de kötü, ucuza yakalanmadıkça tavsiye etmiyorum.

@Radeon RX 5500M ben bu cihazı çok beğendim. fiyat yukarıda biraz ama..

creator serisinde fiyat artmış 16/17 K satan yere güvenemedim.. ayrıca creator serisinde ekran anti glare yansıma önleyici mi anlayamadım.. parlak ekran beni çok rahatsız ediyor ..gözlük de kullanıyorum..

@Radeon RX 5500M ben bu cihazı çok beğendim. fiyat yukarıda biraz ama..

creator serisinde fiyat artmış 16/17 K satan yere güvenemedim.. ayrıca creator serisinde ekran anti glare yansıma önleyici mi anlayamadım.. parlak ekran beni çok rahatsız ediyor ..gözlük de kullanıyorum..
ne dersiniz @Radeon RX 5500M

@Radeon RX 5500M ben bu cihazı çok beğendim. Fiyat yukarıda biraz ama.

Creator serisinde fiyat artmış 16/17 K satan yere güvenemedim. Ayrıca creator serisinde ekran anti glare yansıma önleyici mi anlayamadım. Parlak ekran beni çok rahatsız ediyor. Gözlük de kullanıyorum.

Ne dersiniz @Radeon RX 5500M

Alet GameGaraj slayer 7XL-3060'la aynı hocam. 2 bin lira daha ucuza alabilirsiniz. Alınabilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı