Yeni Microsoft Edge, Edge Legacy'nin yerini alacak

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Windows 10 Insider Preview Build 21313'ün piyasaya sürülmesiyle Microsoft Edge Legacy'nin yerini yeni Microsoft Edge alacak. Bu, ilerleyen Windows 10 Insider Preview sürümleri için de geçerli olacak.

Microsoft Edge ile internette gezinirken daha fazla gizlilik, daha fazla üretkenlik ve daha fazla değer içeren birinci sınıf performans elde edersiniz.

Microsoft Edge'de gelecek özellikleri denemek istiyorsanız Microsoft Edge Insider Programına katılın. Microsoft Edge Insider web sitesinden Microsoft Edge Canary, Dev veya Beta kanallarını indirerek yenilikleri ilk görenlerden biri olun.

Kaynak: Announcing Windows 10 Insider Preview Build 21313

Windows 10 Insider Preview Build 21313'ün piyasaya sürülmesiyle Microsoft Edge Legacy'nin yerini yeni Microsoft Edge alacak. Bu, ilerleyen Windows 10 Insider Preview sürümleri için de geçerli olacak.

Microsoft Edge ile internette gezinirken daha fazla gizlilik, daha fazla üretkenlik ve daha fazla değer içeren birinci sınıf performans elde edersiniz.

Microsoft Edge'de gelecek özellikleri denemek istiyorsanız Microsoft Edge Insider programına katılın. Microsoft Edge Insider web sitesinden Microsoft Edge canary, dev veya beta kanallarını indirerek yenilikleri ilk görenlerden biri olun.

Kaynak: Announcing Windows 10 Insider Preview Build 21313

Bir Chrome kadar olmasa bile en iyi tarayıcı sırasında 2. sırada bana göre.

Bir Chrome kadar olmasa bile en iyi tarayıcı sırasında 2. sırada bana göre.

Ben bu düşünceye katılmıyorum, neden diye sorarsanız şöyle:
-Piyasada Opera ve Firefox hatta Yandex gibi uzun süredir olan tarayıcılar var ve bunlar kendini kanıtlayan tarayıcılar. Şimdi bir sıralama yapmak yanlış olur ama şu an istatisiklere bakılırsa kesinlikle Edge hepsinden güzel bir çizgi çiziyor.

Microsoft, Edge Chromium ile gerçekten çok iyi bir iş çıkarttı. Ben Beta'dan beri Edge Chromium kullanıyorum ve çok memnunum. Benim favori tarayıcım da Chrome yerine Edge oldu.

Bu arada Nisan 2021'de normal Windows 10 sürümlerine yayınlanacak Nisan 2021 Salı güvenlik güncellemeleri ile eski Edge Legacy normal sürümlerden de kalkacak ve yerine eğer yüklü değilse yeni Edge Chromium yüklenecek. Eğer yüklüyse tekrar yüklenmeyecek, sadece eski Edge Legacy kalkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı