Yeni Minecraft Launcher videosu

Sonlara doğru yabancı bir kanaldan çeviri yaptığını söylüyormuş 😂
Araştırma yok acaba çevirdiğim şey doğru mu demek yok evet dostum çeviri yapıp izlenme kasayım. Zaten yanlış araştırma yaptığı videolarda var. Araştırma denirse tabi.

70 antivirüsden 4 tane adını bile duymadığım av virüs bulmuş bunu gösteriyor kanıt diye :D false positive ne demek öğrensin bir eleman.
Valla hocam anlamadım bende bu işi.

Yaşasın yuukrp abi senin sayende hayatımız kurtuldu 🥳 yabancı kanaldan çaldığın şeyi translate edip bize bu konu hakkında bir şey biliyormuşsun gibi sunduğun için çok teşekkür ederiz😎

O temp dosyalarının false positive olma ihtimali yüksek geldi. Onun dışında paylaştığı kodlarda çok anormal bir durum göremedim. Sistem bilgilerini bildiğim kadarıyla Minecraft'ın kendisi de topluyor. Ama bunlara bakıp %100 virüs ya da %100 virüs değil diyemeyiz.

Evet Minecraft topluyor ve buna göre oyuna belli miktarda RAM veriyor eleman biraz araştırsa iyi olurmuş.

Sanmıyorum isimleri sansürlemiş.
Yoo benim profil fotoğrafım gözüküyor bana ne kardeşim telif hakkı hak talebi atıyorum hemen şimdi 😎 (!)

Videonun birazını izledim gözlerim kanadı ya :D :D O kanıt diye gösterdiği antivirüsler Google Chrome'a bile virüslü diyor :D False-possitive sonuçları kanıt diye sunması bayağı komik.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı