Yeni model laptoplar ne zaman çıkar?

Delahoya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun ve günlük kullanım amacıyla cihaz alacaktım fakat iş sebebiyle yurt dışına çıktığımdan ötürü 4060 kartlı laptop almayı erteledim. Şu an alabilirim ama cihazı kullanamayacağım, 2-3 ay sonra döneceğim. Beklemişken yeni cihazları bekleyeyim diyorum, siz ne düşünüyorsunuz? Yeni ekran kartları, yeni işlemciler yeni kasalar ne zaman çikmaya başlıyor genelde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bence hp victus 16 modellerine bakabilirsin. Hem hp teknik servis açısından baya iyi hemde en güncel ekran kartlarını vs. kullanıyorlar, monster yerine hp victus 16 modellerini tercih ederim.

Beklenmez, 14. nesil işlemciler ahım şahım bir şey katmıyor. Çoğu model bu seneyle aynı, misal Lenovo Legion 7'ler copy paste olarak gelecekler. Asus cihazlarında yapılan tek iyileştirme 18 modellerine de MiniLED gelmesi. İşin kötü yanı bu kopyala yapıştır cihazların fiyatı şu ankilere göre %50 daha fazla yurt dışında bile neredeyse, Türkiye'ye nasıl gelir kim bilir. Alacaksanız şimdi almalısınız.

Madem yurtdışındasın orada buraya gelmeyen modelleri alabilrsin. Mesela tuff 17" buraya hiç gelmedi. Ülkeni 5.sınıf gördüğü için her ürünü getirmiyor. Rusya'daki arkadaş ZenFone telefon yeni modeli alıyor ama Türkiye'de satılmıyor.

Geri
Yukarı