Yeni monitör sonrası RX 570 ekran kartında güç sorunu

BekirTuncer

Centipat
RX 570 kullanıcısıyım düne kadar her şey normaldi. Ama monitörü satıp. Yeni monitör alana kadar. Dün aldığım yeni ekranda kablosunu almayı unuttuğum için bilgisayar bir gün bekledi. İşten geldikten sonra karşısına geçtiğimde ise sinyal kablosunu kontrol edin yazıyordu. Televizyona bağlayıp denedim aynı şekilde orada da aynı hatayı aldım. Denediğim çözümler şu şekilde bütün bilgisayarı çıkardım tekrar kurdum. BIOS pilini çıkarttım bekledim güç veren kabloyu değiştirmeyi denedim. Bir de bilgisayar açıkken kendi kendine kapanıp tekrar açılıyor. Ekran kartının üstünde ise tam renk geçişi olacak iken tek renk yanıp sönüyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki ekran kartına yaptığın bağlantı portunu değiştirmeyi denediniz mi? 😂

Bir diğer şeyse aldığınız görüntü kablosunu değiştirmeyi denediniz mi?😂

Bütün bilgisayarı tekrar kurmak garip olmuş...

Dostum bir kendi yazdığını oku. Bir de benim yazdıklarımı :) . Aynılar mı? Farklı monitörde de görüntü alamıyorsan o halde ekran kartında sorun vardır...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı