Yeni MSI Gaming App GPU'yu Göstermiyor

Closery

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Merhabalar,
Ben GTX 970 + i5-6600K kullanıyorum. Gaming App'in eski sürümü ile ekran kartımı OC moda alıyordum.
Ama yeni sürümde ekran kartımı yani GPU'yu göstermek yerine CPU'yu gösteriyor.

asasdasasdasasd.png

Şu anda Gaming Mode açık CPU da 4.10 GHz'de çalışıyor. (MSI Command Center ile açtım.)
Gaming App açtım bir de GPU'yu da OC moda almak için.
OC mod seçili ama sanki bu mod GPU değilde CPU için seçilmiş gibi duruyor.
Neden böyle anlam veremedim.
OSD kısmında GPU ayarlarını da açamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizde gene iyiymiş bende gaming app hiç açılmıyor. Ben bu kadar sorunlu bir program daha görmedim. Ben sildim gitti.

bknz. :) MSI GTX 970 100ME Gaming App Eksik İçerik Sorunu

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Sizin konunuzu yeni gördüm. Eski sürümü de bulamadım denemek için. Genelde yeni sürüm gelince eskisi ile ilgili kurulum dosyalarını siliyorum. Demek ki bi süre elde tutmak gerekiyormuş.

@Oğuz123 bu arada bende de ilk sefer acılıyor kapatırsam acılmıyor bir daha.

Sorun bizden değil belli ki MSI'ın hatalı iş yapması.
Geri bildirim yapıp güncellemeyi beklememiz gerekiyor sanırım :(

Arkadaşlar aranızda çözüme ulaşan oldu mu ?

@Recep Baltaş Ağabey, bu konu için de seni rahatsız edeceğim kusura bakma. Ben de aynı sorundan muzdaribim gaming app kolay kullanımı ile el altında iyi işe yarıyordu. Siz böyle bir problemle karşılaştınız mı ? Karşılaştıysanız çözümünü bulabildiniz mi ?

Ben de aynı dertten muzdaribim.

Arkadaşlar aranızda çözüme ulaşan oldu mu ?

@Recep Baltaş Ağabey, bu konu için de seni rahatsız edeceğim kusura bakma. Ben de aynı sorundan muzdaribim gaming app kolay kullanımı ile el altında iyi işe yarıyordu. Siz böyle bir problemle karşılaştınız mı ? Karşılaştıysanız çözümünü bulabildiniz mi ?

Millet yeni gelen güncelleme ile sorunu sonunda çözdüler;
ssa.png

Güncelleme İndirme Linki; MSI Global

Sitenin en altından indirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı