Yeni nesil konsollar için monitör tavsiyesi

Bütçe
3500-3800
Daha fazla  
Merhaba. Şu an PS4 kullanıyorum ve PS5 dijital sürüm geldiğinde satın almayı düşünüyorum. Şu an konsolu TV ile kullanıyorum ve bir monitör almak istiyorum kafamda birkaç soru var. En fazla 3500-3700TL bütcem var ve FPS oyunları oynuyorum fakat rekabetçi olarak değil eğlenmek için oynuyorum. Ayrıca Last of Us vb gibi grafikli ve hikayeli oyunları da oynuyorum. Üst düzey bir PC kullanmıyorum ancak çok film dizi izliyorum ve çizim de yapıyorum. Araştırmalarımdan sonra çoğu kişinin 144Hz 2K monitör önerdiğini gördüm. Ancak bir monitörü en az 5 sene kullanırım sürekli yeni model alma imkanım yok. O yüzden şu monitörler arasında kaldım ve 4K60 HZ ve 2K 144Hz arasındada kaldım dediğim gibi en az 4-5 sene kullanacağım. Hem oyun oynayacağım film izleyeceğim hem çizim yapacağım. Monitörler şu şekilde şimdiden teşekkürler.

Samsung 31,5" LU32R590CWMXUF curved gaming monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Samsung 31,5" uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

SAMSUNG 28" UR550 UHD 4K FreeSync HDMI+DP 1 Milyar renk Çerçevesiz IPS Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

AOC 31,5" CQ32G1 1ms 144Hz QHD FreeSync HDMI DP Curved Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Msi Optix AG32CQ Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Msi AG32CQ kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

VIEWSONIC 27" VX2758-2KP-MHD 1MS 144HZ FREESYNC HDMI DP GAMING MONITOR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

SAMSUNG LC27HG70 27" 1ms(MPRT)/144Hz FreeSync HDR QHD Curved QLED Gaming Monitör

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı